Top
Ladies That UX Warsaw

Ladies That UX Warsaw

Ladies that UX to międzynarodowa organizacja zrzeszająca kobiety pracujące w szeroko pojętej branży UX. Co miesiąc w aż 43 miastach na całym świecie, grupy kobiet spotykają się, aby rozmawiać o projektowaniu i badaniach user experience.

Od połowy 2015 roku powołana do życia została pierwsza polska grupa Ladies that UX Warsaw. W tej samej konwencji organizatorki polskiej grupy LTUX prowadzą comiesięczne spotkania w formie wykładowo-warsztatowej. Ich celem jest stworzenie przyjemnej i przejrzystej społeczności osób zajmujących się UX w Polsce, osób które będą się wzajemnie uczyć i promować.

Oficjalny fanpage grupy to Ladies that UX Warsaw.

Joanna Cymkiewicz

Projektantka z zamiłowania. Z racji wszechstronnego zainteresowania oraz doświadczenia projektowego, można o niej powiedzieć full-stack designer. Łącząc wiedzę technologiczną i projektową, od blisko 15 lat, przygotowuje rozwiązania użytkowe dla bardzo zróżnicowanych grup docelowych. Uważa, że szalenie ważne jest projektowanie świadome, zorientowane na użytkownika a także zróżnicowane w zależności od medium (urządzenie / platforma / kontekst użycia). Uwielbia wyzwania i zespołowe dyskusje, które zmierzają w kierunku poszukiwania najlepszych rozwiązań. Od zawsze fascynowała ją możliwość tworzenia.