Top

Twój projekt utknął w miejscu?


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http://www.uixy.pl/ux-design-process-best-practices/&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /wp-content/plugins/tk-social-share/tk-social-counter.php on line 145

UX Design Process Best Practices – Documentation for Moving Design Forward

ebook

Kolejny, ciekawy poradnik od UX Pin, który przedstawia dobre praktyki w procesie projektowania User Experience. Nie pozwól by Twój projekt utknął w martwym punkcie. Skorzystaj z porad doświadczonych projektantów i poznaj proces UX w praktyce.

UX Design Process Best Practices - ebook

Joanna Cymkiewicz

Projektantka z zamiłowania. Z racji wszechstronnego zainteresowania oraz doświadczenia projektowego, można o niej powiedzieć full-stack designer. Łącząc wiedzę technologiczną i projektową, od blisko 15 lat, przygotowuje rozwiązania użytkowe dla bardzo zróżnicowanych grup docelowych. Uważa, że szalenie ważne jest projektowanie świadome, zorientowane na użytkownika a także zróżnicowane w zależności od medium (urządzenie / platforma / kontekst użycia). Uwielbia wyzwania i zespołowe dyskusje, które zmierzają w kierunku poszukiwania najlepszych rozwiązań. Od zawsze fascynowała ją możliwość tworzenia.